1969

Henry Geisler '30
Elwood Larsen '49
Henry Hughes '57

1989

Harold E. Munger '39
Peg Doster Matthes '48
James Calcagni '74
Lori Spotts '79
Coach Bill Davis

2011

Michael Weston '81
Ann Rawley '86
Michael Williams '90
Dawn Brooks Wolf '93
Matt Bruder '95
Ann Terpstra '00

1970

Paul Reed '31
Robert Ohrman '57
Leon Harper '58

1990

John G. Wyler '60
Bonnie Hampton '64
Larry S. Tuttle '66
Curtis Williams '79
Jamie VanArsdalen Ianni '80

 

1971

Robert Ritchie '06
John Hoben '49
Fred Hobart '58

1991

William Pinnell '54
Barbara Koch '70
Cathy Koch Specht '70
Roger Kingsbery '71
Joseph Bacani '79

 

1972

Loran Lewis '25
Gerald "Bud" Rice '52
John Pavelko '58

1992

Kleo D. Carter Johnson '50
Robert J. Solmonson '60
LuAnn Smoker Nelson '75
Fletcher D. Williams '80
Coach Tom Heckert

 

1973

Wilbur Brittain '08
Delbert Nims '32
Duane "Dewey" Hall '60

1993

Charles Van Wagner '50
Steve M. Fugaban '73
Bea A. Briggs '77
Michael J. Ayre '82
Coach Betty Menzi

 

1974

Traver C. Sutton '11
Charles "Bud" Miller '34
George Henry '51

1994

Raymond C. Joles '59
Don Albertson '65
Janet Ellinger '69
Quentin Jones '77
Natalie Ann Martin '82

 

1975

Harold "Hap" Funk '21
LaVerne "Skip" Woerner '34
Bryce E. Fauble '65

1995

John Darnton '43
Joan Shoup Schuetz '62
Howard Thorkilson '68
Diane Bratt '72
Fred Davis '79

 

1976

Milford "Dan" Daniels '28
Carroll Bassett '29
Jack Vivian '66

1996

Richard "Leslie" Byrd '16
Geraldine Barnes '62
Susan Wornstaff '63
S. Gary Spicer '64
Colleen Maher-Minor '81
Stephen Motte '85
1954-55 Men's Basketball Team
1971 Field Hockey Team

 

1977

J.S. Gray '15
Norm Mountain '38
George R. McGinnis '56

1997

Arlene "Kandi" Weinlander Eklund '51
James R. Jackson '51
Connie Ries '77
Louis Stavroplus '77
Laura Knapp '84
Michael Mack '85

 

1978

George A. Beck '19
Harold R. Patchett '35
James Wink '43

1998

George Burk '63
Nancy Fisher '67
Steve Dembowski '85
Sue Agosti Kelly '86
Coach Jay Flanagan
Coach Nancy Walsh
1968-71 Wrestling Teams
1976-77 Women's Basketball Team

 

1979

Harry Tompson '42
Jack Birchfield '55
Vince Giles '68

1999

Eugene "Gene" Melin '59
Carol J. Johns '69
Barbara Brouwer '80
Robert M. Banks '86
LouAnn M. Jessup '88

 

1980

Charles Boyse '34
Gregg Arbaugh '50
Doug Moss '69

2000

James Leventry '68
Ronald Pero '71
Marsha Faber '81
Greg Pscodna '86
Susan Higgins Denton '88
Tammy Holloway Nace '88
1911 Football Team
1977-81 Volleyball Teams
1980 Football Team

 

1981

Jim Staup '50
Mark Garrett '66
Ron Labadie '71

2001

Ken Stepp '51
Ray Moran '81
Rose Lytle Grafton '86
Rob Phillips '86
Jodie McLean Disbrow '90
Jodi Condron Tomaselli '91

 

1982

Matt Lunn '28
Hugh Moran '54
Tom Swihart '69

2002

David Kovalik '82
Mark White '88
Lisa Collins-Lichtman '89
1967 Men's Cross Country Team
1977 Men's Golf Team

 

1983

Earl "Swede" Lancaster '33
Tom Hewitt '53
Bruce Stephens '59

2003

John Fundukian '64
Bill Albert '83
Kelly Baker Cousino '90
Pete Mazzoni '91

 

1984

Raymond L. Woerner '37
Edith Buffett '48
James Keller '58
Eva Megerle '65
Harry Marok '73

2004

Robert Howard '60
Andrea Ogden '77
Tom Koenigsknecht '82
Bradley Gross '90
Shelly Taylor Renbarger '91
Karen Baird '94
1970-72 Football Teams
1979 Softball Team

 

1985

Ruth Hostetler Hastings '27
John Dawson '38
Charlotte Sharp '64
Harvey Krupnick '66
Scott Pethtel '75

2005

Bernell Duke Wood '62
Richard Seagert '65
Tom Sefcik '78
Riki Carson-Emmendorfer '92
Stacy Pasch Rellinger '93
Matt Carson '94

 

1986

Max Carey '39
Duane Kaiser '62
Kay Johnson '72
Mike Selleck '73
Ioan Stepp '82

2006

Andy Deutscher '86
Bob Smedley '87
Lorri Vettes '87
Jeff Toner '94
Tracy Gutek '95
Tonya Weaver '96
1946 Cross Country Team
1990-91 Women's Basketball Team

 

1987

Lyle "Cub" Powers '48
Donna Kelsey Puehler '56
James Koresky '61
Robert Macomber '67
Bev Seiser Beck '68

2007

Harold Craft '61
Roger Davidson '67
Stephen O'Neill '93
Cherokee Hoaglund Hyzer '96

 

1988

Howard Herman '51
Carol Kapnick '62
R. Dean Henderson '70
Barb Knapp Short '73
Ted Durdel '78

2008

Clifford Weeks, Jr. '78
Bryan L. Epple '83
Elizabeth Ruhl Quinn '93
Audrey L. Seymour '94
G. Aaron Klotz '98
1979-81 Women's Basketball Teams
1983 Football Team

 
 

2009

Ben F. Gillies '36
James D. Swoish '56
Kim Cunningham '81
Michael G. Farrell '86
Steven J. Goda '93
Lisa Lamberson-Kramer '96

 
 

2010

James Hoke '64
John Iafolla '84
Todd Alcock '97
Renae Huyck '97
1988 and 1989 Football Teams
1990 and 1991 Softball Teams